ترجمه قرارداد-ترجمه متن بازرگانی

ترجمه قرارداد-ترجمه متن بازرگانی

ترجمه تخصصی قرارداد، ترجمه مدارک و ترجمه متن بازرگانی برای شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در دارالترجمه تهران انجام می‌شود.

با رقابتی‌تر شدن کسب و کارهای مختلف و افزایش ارتباطات در بازار جهانی، دارالترجمه تهران با مترجمان متخصص و ماهر در انتقال و مکاتبه سلیس و دقیق پیام شما همکاری می‌کند تا ترجمه قرارداد، متن بازرگانی، مقاله و متون تجاری و بازاریابی شما را انجام دهد. در بخش تجارت و صنعت، انواع مختلفی از اسناد و مدارک نیاز به ترجمه دارند. مقررات ارتباطی بی‌شماری برای مشتریان، عرضه‌کنندگان، عمده‌فروشان، مقامات خارجی و غیره وجود دارد. ترجمه اسناد تجاری، ترجمه‌های شفاف و واضح را در زمانی ارائه می‌دهد که توجه به جزئیات از اهمیت خاصی برخوردار است.

 فهرست قرارداد و اسناد و مدارک تجاری روزمره که اغلب نیاز به ترجمه دارند شامل موارد زیر هستند:

 مکاتبات کسب‌وکار، بروشور شرکت/محصول، فروش مواد، ارائه محصولات و خدمات، مشخصات محصول، متون و مطالب بازاریابی برای اهداف مختلفی مانند نمایشگاه‌های تجاری، متون آموزش کارکنان برای شرکت‌های چندزبانه، اسناد مناقصه.

 

در بخش تجارت و صنعت، ممکن است اسناد و متون مختلف نیاز به ترجمه داشته باشند. شرایط و مقررات بی‌شماری در ارتباط با مشتریان، عرضه‌کنندگان، عمده‌فروشان و مقامات خارجی وجود دارد. اسناد بازرگانی و متون تجاری و همچنین قراردادها به علت توجه خاص به جزئیات، نیاز به ترجمه‌ای شفاف و روان دارند. دارالترجمه تهران این نیاز شما کاربر گرامی را با همکاری با مترجمان متعهد و مسلط بر موضوع موردنظر شما برطرف می‌کند.

 شما میتوانید فایل خود را برای ترجمه ارسال کنید و یا با استفاده از فرم سفارش ترجمه (درست در بالای صفحه) اطلاعات بیشتری را درخواست کنید. یا می توانید از طریق ایمیل و شمار زیر با ما تماس بگیرید:

 darotarjome.tehran [at] gmail.com

09366790223

  •  
  • 09366790223
  • 09364471189
  • darotarjome.tehran[at]gmail.com

ارسال پیام برای ما

  **ایمیل ارسال نشد.**   **ایمیل شما ارسال شد.**
بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن

**اشکال یابی جوملا**

**ایرادات بارگذاری در فایل زبان**

**فایل زبان آپلود شده**

**رشته ترجمه نشده**